דפי קורן M.A – השרותים שלי

טיפולי הפוריות עשויים להשפיע על תחומי החיים השונים: זוגיות, יחסים עם חברים והמשפחה המורחבת ואפילו קבלת החלטות לגבי מקום עבודה או מקום מגורים עשויים להיות מושפעים מטיפולי הפוריות.

ככל שהטיפולים מתמשכים, האשה או בני הזוג המטופלים צריכים לקבל החלטות לא פשוטות לגבי המשך הטיפולים: כמה "להתקדם" בטיפול ההורמונלי ובהתערבויות הגופניות, האם להעזר בתרומות ביצית או זרע או בפונדקאות? וכו'
לא פעם מרגישה האשה המטופלת ו/או בני הזוג שהם מתקשים להתמודד עם כל המצב המתמשך,הלחצים וההשפעות הפנימיות והחיצוניות והם פונים לקבלת עזרה מקצועית.

כמי שעברה את טיפולי הפוריות במשך שנים רבות והתמודדה עם הקשיים , בנוסף לידע המקצועי שרכשתי לפני , במשך ולאחר תום טיפולי הפוריות, אני מציעה מספר שרותים למטופלי פוריות:

  1. פגישות ייעוץ פרונטליות: תמיכה נפשית פרטנית או זוגית לפי הצורך שעולה בפגישה. פגישה ראשונה נועדה להכרות וחשיבה משותפת על מטרת הפגישות ולאחר מכן, נפגש אחת לשבוע על מנת לעסוק בנושאים איתם בחרנו להתמודד.

    – עלות פגישה חד פעמית (שעה): 320 ₪.

  2. ייעוץ טלפוני: ישנן אנשים שמתגוררות רחוק מאזור המרכז ומתקשים למצוא את התמיכה הנדרשת באזור מגוריהם. להם ולאנשים שמעדיפים להעזר בדרך זו (כגון רצון לשמור על אנונימית, חסכון בזמן, נסיעות, חניה וכו') אני מציעה ייעוץ טלפוני או בזום. מתוך אמונה שלי בקשר הבן-אישי הפרונטלי, אני ממליצה על מפגשים פיזיים אחת לחודש, או לפחות לקיים את הפגישה הראשונה פנים-אל-פנים.

    – עלות פגישה טלפונית/בזום (50 דקות): 280 ₪

  3. "לקבוצה יש הרבה כוח". לעיתים, נשים מעדיפות להפגש בקבוצה עם נשים שמתמודדות עם אותם נושאים. לשם כך, אני עורכת מפגשים קבוצתיים למטופלות פוריות. המפגשים מיועדים ל4-6 נשים ומתקיימים בקליניקה בת"א בשעות הערב אחת לשבוע.

    – עלות השתתפות בקבוצה בת 5 מפגשים (שעה וחצי): 1200 ₪